Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Sziasztok.

    Anyósoméknak adott egy dell inspiron 15-5000 series laptop. A vinyót szeretném ssd-re cserélni. A saját számítógépemet ami pc én raktam össze minden darabból külön szóval nem volt vészes. Laptopot viszont még sosem szedtem szét ahogy néztem a videókat nem tűnik bonyolultnak. Csavarok ki hátlap le és a csatlakozó cserével beépítő keretbe be az új ssd. Bios-ba várhatóan kell valamit állítanom vagy csak ki kell választani a bootolásnál az ssd-t. Bízzam inkább szervízre vagy valóban nem vészes a csere.
    Milyen ssd-t ajánlottok beépítésre. Sima kingston 120 gb-os megfelelő bele? Nagyobbat nem akarok mert a sima vinyó menne egy külső usb-s rack-be háttértárnak. Ahogy olvastam van különböző magasságú ssd 7 és 9.5-es. Biztosan el fog férni a sima vinyó helyén az új ssd? Az ssd-knél viszont nem láttam magasságot megadva a legtöbb oldalon.

    Köszi előre is.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák