Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    Halihó!

    Még mindig szenvedek az SD olvasóval de már legalább ékezettel gépelek, ezek az angolok teljesen elmebetegek, a kisvárosban ahol élek minden wirelessen megy, és alig titkosítják, szóval amíg nincsen net a addig kijövök a parkba egy kicsit netezni :)), itt azért nincsen akkora tél, egyébként az online húdegyors szervíz 3 napja nem képes egy válaszemailt megfogalmazni arról mi baja is lehet az SD kártyaolvasómnak azt hiszem holnap csúnyán fogok velük viselkedni, mert a honlapon dícshimnuszt zengedeznek hogy milyen király a support, ahová két napja próbálom beregisztrálni magam csak éppen nem lehet.
    Olvastam hogy kínálgatnak papír nélküli gépeket eladásra, ha beleszólhatnék még akkor is gyanakodjatok ha papírral adják, amikor a gépet vettem még úgy kb. 40000 forintért vehettem volna lopás elleni biztosítást is, szóval tényleg a kisördög beszél belőlem de mi van akkor ha a koma eladja neked a papiros, csodaszép gépet, te szépen hazaviszed Ő pedig másnap bejelenti lopottnak, ( persze lehet hogy csak a kisördög beszélt belőlem ), szóval azért egy adásvételit írjatok mindeképpen.

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák