Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:ZS:.

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy lassan már éves N5010-esem, i3 370m és HD5470-el. Alapjáraton minden terhelés nélkül 50, kis netezéssel már 60 fokig melegszik, ami engem már zavar, plusz folyamatosan megy a ventillátor ~4400 körüli fordulaton. Nyílván a por is közre játszik a dologban, de rengeteg olvasgattam az ügyben a neten, és a legtöbb helyen az volt a vélemény erről a típusról, hogy egyszerűen alul méretezték a hűtését ehhez a vashoz. Mivel a gpu alapjáraton is (175 MHz-es órajellel) is 60 fokot produkál így gondolom sokat javítana az összképen ha ez kikerülne a rendszerből és i3-asban lévő gma hd oldaná meg a grafikát. Ez lenne lényegében a kérdésem, hogy akinek esetleg a gma-val szerelt rendszere van annak milyenek a hőmérsékletek, hogy megérné-e nekem kicseréltetni az alaplapot. Beszéltem szervízzel, ők megcsinálnák gond nélkül ingyen(gondolom még jó hülyének is néztek), de nekem megérni mert linuxot használok és ott sok más egyéb gond is van az 5470-essel ami a gma-val nincs. Azt ne kérdezzétek miért nem gondoltam erre amikor vettem, magam se tudom rá a választ :DDD

    Előre is köszi :R

Új hozzászólás Aktív témák