Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Summr

    csendes tag

    válasz pumukli23 #14988 üzenetére

    Hali!

    Egy hónapja vettem egy Dell Studio 1558-at Corei5-520M-es procival. Az első óriási negatívum szerintem, hogy a Dell csak Win7 64 bit-hez biztosít drivereket hozzá. Még ki fogom próbálni a Win7 32 bit Dell OEM-et, hogy mennyire ismeri fel a cuccot. WinXP-t nem lehet telepíteni rá (kék halált dob a telepítő), WinVista felmegy, csak ugye no drivers. A másik hiányossága, hogy semmiféle visszajelző led nincs rajta az aksi töltöttség visszajelző led-en kívül. Tehát se a CD/DVD, se a vinyó se semmi nem látható (csak hallható), hogy éppen dolgozik-e. Harmadik idegesítő tulajdonsága, a hardveres CD/DVD kiadó gomb hiánya. A billentyűzeten van erre egy gomb, de ahogy észrevettem mintha random módon működne, hol kiadja a lemezt, hol nyomkodhatnám órákon keresztül akkor se adja ki. Utolsóként pedig a szegényes bios-t emelném ki. Beállítási lehetőség elég kevés van benne és szerintem a fenti hibák java része is a kiforratlansága miatt van. Felraktam a mostani legújabb bios-t rá, de lényegi javulást nem vettem észre. Kb. ennyi lenne a negatívuma. Amúgy, nagyon pöpec kis szerkezet, asztali 1 éves Core2 Duo gépemet odaveri teljesítményben. Kijelzője tűéles, bár 15"6-os mérete miatt 1920x1080-as felbontáson a betűk nagyon picik, hosszabb távon fárasztó a szemnek. Úgyhogy nagyobb munkánál nem árt hozzá beszerezni egy 24"-os monitort is:D

    Üdv.
    Summer

Új hozzászólás Aktív témák