Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy újabb tanulságos adás-vétel "röviden":
    Egy debreceni ember jelentkezett [link] erre a hirdetésre, ram és hdd nélkül baráti áron. Megegyeztünk, majd írt, hogy hozzam magammal az egyik ramot is, arra is megegyezünk. A személyes találkozón, kezdődött a mese, hogy ő vidéki, egyetemista és ellopták a gépét, nincs pénze..., a rammal együtt kevesebbet ajánlott, mint amit megbeszéltünk ram nélkül. Megint megegyeztünk, minden "happy". Ma látom 9!!! nem fogadott hívás, írt is, így-úgy nem jó a gép, Ő bejön vidékről adjam neki oda a hdd-t ingyen. Belementem, de csak azért mert, én már addigra utána jártam a kedves vevőnek, ismerős volt az arca, de nem ezzel nick névvel (1778napos reg. a mostani, 100%pozitív). Hardveraprón nagy részben csak keresi az egyes dolgokat és ugyan azokat jófogáson árulja(ezzel szerintem nincs is baj, normális keretek között). A történet innentől kezdve egyértelmű, mikor szembesítettem a tényekkel, hogy ő 100+ ezer forint értékben hirdet merevlemezt, ssd-t, notebookot jófogáson, a válasz: Ő akkor feleslegesen jött be...., csak megbízottként hirdet..., kifizeti a hdd árát..., adjam vissza a pénzt..., majd mikor belátta, hogy nincs esélye, "hagyjuk akkor" mondattal tovább állt.

    További, rémálmoktól mentes, jó éjszakát mindenkinek!

    (U.I.:daa-raa.val mi történt?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák