Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Low Noise #11 üzenetére

    Hát kinek mi, nekem speciel a Callisto Protocol a vitán felül epic grafikán kívül lapos lett, és unalmas.
    Repetitív a harc, unalmas a pályatervezés, gyenge a narratíva, és unalmasak a karakterek...
    A "futás" hiányától, a közelharc erőltetésétől, a"kényszeres taposásfétisétől" meg agyf@szt kaptam igen hamar...

    Pont két hete vittem végig kedvcsinálóként -mert akkor még én is vártam a CP-t- sokadjára a DS-t, telepítés után egy fél órás munkával Reshade + "ál Ray Tracing" + Widescreen fix mod-okkal ha nem is CP-szintű, de hasonló vizualitást lehet belőle kihozni, a többi része meg ma is magasan veri a Callisto-t szerintem.

    Zárójelben hozzátéve : Akár egy 5-6-éves konfigon is, 100+FPS-el, mert én is azon "vén morgó medvék" közé tartozom, akiknek a f@sza kivan már azzal, hogy az új game-ek nagy része manapság milyen állapotban jelenik meg...

    Remélem a Remake-et nem b@sszák el, mert az eredeti megérdemel egy jót, nekem ezután meg még mindíg magasan a DS a best of a műfajban... :)

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák