Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz raziel01 #10 üzenetére

    akkor te még valamire nem éreztél rá. kettőjüket is meg lehet úszni olyan minimális sebződéssel hogy egy két estus elég. smaugh meg lomha dög. bár néha benézem és nem vagyok elég messze mikor elnyomja a villámos seggelést és az általában instant halál. de a többi támadása simán kerűlhető.
    persze nem hencegni akarok. szóval hozzá is teszem hogy sokat hártrálok és várom az alkalmat. de próbéálgatni kell néha és ki lehet figyelni melyik az a mozdulat ami után van idő odacsapni.

    pl az asylum-ban első és 2. boss régen húdenehéznek tűnt most meg ha esélye nincs még nagyot rám sebeznie sem.
    persze néhe picit elkap de csak mert türelmetlen vagy mohó vagyok és több ütést akarok bevinni.

    a cristal cave-es sárkánnyal hogy állsz? mert ő még egy olyan hogy curse-el le tud szivatni de neki is van egy módszere amivel kbe hozzád sem tud érni te meg folyamat ütheted. szóval ő egy baromi könnyű boss.
    de egyébként a szóban forgó ornstein és smough párost meg egy két bosst leszámítva nem is ez a nehéz része a játéknak.

    én pl blighttown fa tákolmányos mérgezős-mocsaras helyszínét úgy utálom hogy van. kész felüdülés bemenni Qeelag-hoz. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák