Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    minden más játéknál fontos nekem is a gyors alttab. de a csgo az egyetlen kivétel, mm közben nem alttabozgatok, inkább ingame steam browsert használok játék közben ha pihi van mert meghaltam vagy time out van.
    nekem kb mindegy a felbontás, én azt keresem, amikor olyan smooth a gameplay h semmilyen szituban nem tudom arra fogni h lelőttek, hogy vmi megakadt vagy belassult...
    és ehhez azért kell mókolnom a felbontással is, mert elég alap a gépem. nem rossz csgo-ra de vhogy mégsem az igazi. (aláírásomban a részletek. gondolkodom is hogy mit cseréljek ami érdemben segítene a játékban)
    ezt a cru-t próbálgatom de nem tudom hogy sikerült e valojaban beallitanom vmit aminek valós hatása van a játékra.
    ez a baj a cs-kel... sokat kell mókolni hogy tökéletes legyen. annyira egyediek a gépek, konfigok hogy kb csak saját magadra számíthatsz hogy megtalaláld a megfelelőt.

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák