Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz F-ECT$ #892 üzenetére

    A sima gianttel szerintem pont az a baj /nekem lvl9 és azzal nyomulok/, hogy az inferno szétszedi. Odabattyog és még ha zap-t tolok, akkor is ledarálja. A royal legalább távolról tud bele sebezni még ha eléri akkor is, illetve ugyanez igaz a tornyokra, nem szivatja halálra a tomb se /szerintem ezek metába kerülése miatt lett tré lap most a giant/. Nekem is csak lvl10, megvan a 11re a lapmennyiség, még kitalálom upgradeljem e.
    A Láva dekked nagyon király, próbáltam én is, de sajna nem vagyok jó vele, sokat kellene játszanom vele, hogy kicsit kitapasztaljam :I

    redwhite78: volt már royal nerf, nem hiszem megint szednének le belőle. A meta változott olyan irányba, hogy megint előtérbe sodorta ezt a lapot, lásd a fent leírtakat. Szerintem az inferno towerre kellene még vmi nerf, mert 5 manáért szerintem iszonyat durva, nem nagyon tudom ugyanannyi manával leszedni. Illetve amellett, hogy lure-öli az egységet maga felé, még elég durva dmg-et is leoszt neki zap ide vagy oda. /nem véletlen nőtt meg a használata is../

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák