Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Srácok..kezdem feladni..nem találom a helyem az új metában!
    A gólem-3musketeer deckem a collector megölésével kinyirták.
    Próbálkoztam gólem-bowler, giant-bowler deckekkel, de inkább kevesebb mint több sikerrel.
    Pedig log-on kivül minden legendaryt begyüjtöttem már.
    Kiemelkedően erős lapjaim(3000 trophy környékén csücsülök mostanában):
    common: zap lvl11,fire spirit lvl10,barbarians lvl11,Royal giant lvl10
    rare: 3musketeer lvl9!,rocket lvl7.inf.tower lvl8,fireball lvl7,musketeer lvl7.mini pekka lvl7,giant lvl7,mega minion lvl 7
    epic: gólem lvl5,lightning lvl5,bowler lvl4,skeleton army lvl4,guards lvl4,dark prince lvl4,witch lvl4
    legendary:miner lvl2,ice wizz lvl2,inf.dragon lvl2,lava hound lvl2,princess lvl2, többi legó level1
    tipp,tanács, merre induljak?
    Választék van, de főleg az olyan deckekkel tudok játszani ahol egy tankot kell supportolni olcsó egységekkel.
    de kedvenc support kombóm a princess-ice wizz.
    A paklim amivel feljutottam arena9-be és 3240ig mentem:
    gólem,3 musketeer,barbarians,zap,e.collector,miner,princess,ice wizz. Ugye ez a múlt.
    Sokáig próbálkoztam collector helyett rockettel. Úgy 4.9es elixir átlag..gyilkos..erre jó hogy liftezzek arena8-9 között mostanság. Arena8-ba nagyon erős, olyankor csupa 3crown..arena9-be meg nagyon drága..lenyomnak a gyors deckek..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák