Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    A sparky ellen én is sokat szenvedtem, de igazából az időzítésen múlik, meg kell egy zap, ami reseteli a töltését.
    Ha a zap után dobod rá a barbikat,mini pekkát stb.. akkor leszedik.
    Ha nincs zap, akkor a barbikat pl. úgy kell rárakni hogy ne egy oldalt legyenek, hanem a sparky minden oldalára jusson. Így ha 1-2-őt le is szed, a többi szétkapja.

    Lava Hound, nekem nehéz volt a régi paklimmal, kb. azon múlt hogy az egy szem légi egységem kézben volt-e, ha nem akkor egy torony minusz..
    A végén a "láva cseppekre" kell figyelni, mert brutális sebzést visznek be ha a toronynak mennek.
    Vagy egy arrows elintézi, vagy le kell rakni vmilyen egységet hogy azt támadják amíg leszedik a tornyok.
    (persze középre csalni őket)

    Én új deckkel nyomulok, 2300-2400 körül vagyok vele stabilan.
    Ez megint nem egy pörgös pakli!
    A Super Magical Chestben volt egy szekér 3 muskétás lap.
    Nem nagyon akartam vele foglalkozni, de páran jöttek ellenem rá épülő erős paklikkal, és megtetszett.
    Az utolsó lökést a sokáig 2.helyen álló Giggs paklija adta meg, ő szintén 3 muskétás paklival tudott ott lenni a legjobbak között.
    A pakli lelke tehát a 3 muskétás, és mivel ez egy 9 elixir-es lap,öngyilkosság azzal nyitni.
    Ráadásul a legkomolyabb counterje a fireball, ami még ezen a szinten gyakori a paklikban(top 50-ben viszont már nagyon ritka, nem véletlenül tudott Giggs aratni vele)
    A másik fontos lap a Rage! Ha van a muskétások előtt egy golyófogó, akkor kempelve rage-el begyorsítva nem túlzok: 4 mp egy lvl 9-es torony!!
    arrows,zap, valkyre, barbik és mini peka, és persze elixir collector van még a paklimban.
    Most ez a kedvencem!
    Már a fireball sem számít, mert lvl6-osak lettek a muskétásaim és túlélik, ha van előttük valaki hogy ne az ő hajszálnyi hp-jukat sebezze a fireball után, akkor tovább szedik a tornyot, és mint írtam, nekik pár mp elég rage-elve!
    Még 10 lap és lvl7-esek lesznek..

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák