Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz redwhite78 #412 üzenetére

    Amikor két arena között középen vagyok, én sem stresszelek, általában akkor vagyok ideges amikor lecsúszok,visszakapaszkodom. Ezen hál istennek egy időre túl vagyok. Én is megragadtam arena7-ben, a 8 meg elég messze van..
    Ha beleillik a pakliba a kapott legendary, akkor nagyon sokat számít, ha nem akkor keveset, vagy akár még hátrány is lehet(bármilyen hülyén hangzik, de pl. egy földön erős pakliba nehéz beépíteni a lava houndot),
    és ugye arena 6-8 között már az ember nem váltogat paklit, mert elég 8-9 lapott húzni folyamatosan ahogy emelkedik a "szintelvárás". Én 1600-tól 2200-ig ugyanazzal a paklival játszottam. 1-1 helyen változtattam néha kisérletképpen, meg most hogy jött a legendary. De "alap" lapokhoz nem nyúltam, akkor inkább kihagytam volna..(zap-ot vettem ki, és oda raktam a minert, de nem gáz mert van a pakliban arrows és thunder is, meg területsebző lapok földön és levegőben is)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák