Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Danny365 #363 üzenetére

    félreérted. Nincs gondom az 50%-os win rate-el.
    Azzal van gondom hogy nem csupán trophy alapján sorsol, hanem a decket is nézi, valamint rejtett
    "benzin" rendszert építettek be. Nincsenek "ticketek" mint legtöbb androidos játéknál, hanem egyszerűen ha már lejátszottál 5-6 meccset akkor függetlenül attól hogy mennyit nyertél-vesztettél bekeményít.
    Nincs gondom azzal ha zsinórban nyerek és egyre nehezebb ellenfeleket kapok, ez logikus.
    Viszont ha vesztek 5 meccset zsinórban(azért ez előfordul..) akkor sem kapok könnyebbet! Sőt!
    Még így sem lenne gondom vele, ha nem lennék tisztában azzal hogy ez csak azt a célt szolgálja hogy rávezesse a játékosokat a költésre. És ezt elég manipulatív módon teszi.
    Amerikában igen komolyan veszik az ilyesmit, még abban sem vagyok teljesen biztos hogy ez így rendben van....(tudom finn cég, de tudtommal már amerikai tulajdonba kerültek egy felvásárlás okán)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák