Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Teljesen rendben van ha nyerek akkor erősebb ellenfelet kapok, ezzel nincs gondom.
    De nem csak akkor jönnek el ezek a szakaszok 5-6 folyamatos meccs után, hanem akkor is ha elbénázom a gyenge ellenfeleket az elején és lebukok 100 trophyt, vagyis a szintem alá kerülök.
    Ugyanúgy elkezdi beadni a nehezebb ellenfeleket.
    A pakli figyelést pedig tartom. A 10-ből 6, csak egy kiemelt példa volt. Ugye anti pakliból nem csak egyféle van.
    A másik ami szintén jelzés értékű:
    nyerek 4-et zsinórban, és kapok egy 150 trophyval kisebb ellenfelet, kezdek hinni a te verziódnak, erre kiderül hogy 2 legendaryja van, és simán lenyom.
    Látszik hogy nem a trophy alapján választotta nekem, hanem a paklija erősségét is nézte.
    Másképpen látjuk, valószínüleg másképpen is akarjuk látni. Nincs ezzel gond, nincs két egyforma ember.
    A világ pedig sokszor tényleg olyan amilyennek látni akarjuk.
    Hagyjuk a filozófiát!
    Igen reális esély aréna 8. El kell érni a common 11-13mas szintet illetve rare-nél a 8-9-et, egy két epicnél is a max közelit, és nem árt az xp levelt is 10-12 körülre tornászni.
    Rengeteg idő és türelem kérdése.
    A matchmakingről szerintem ennyi, tovább ne is ragozzuk!
    Remélem nincs harag!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák