Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz F-ECT$ #325 üzenetére

    Szeretem a logikus, és egyszerű magyarázatokat, és ha nem játszottam volna le közel 2000 meccset, szó nélkül igazat is adnék neked.
    Hogy trophy alapon ad ellenfelet ez nem kérdés, de hogy milyen paklit választ neked, az biztos nem random!
    Ez az anti pakli dolog lehet egy ideig csak kitalált mese volt, de a programozók azóta felhasználták.
    Mi mással (és egyszerűbben) tudnád megmagyarázni azt, hogy miután elöszőr kaptam ki egy balloon-os decktől, utána 10ből 6x olyat adott?
    Véletlen?
    10ből 2 véletlen, de mivel arena 6 felett nagyon kevesen használják már a balloont, még az is sok lenne, ha csak a random-ról szólna.
    Nem vagyok programozó, de tanultam programozni, tudom hogy nem kicsit bonyolítja meg ha nem csak trophy alapján kell ellenfelet választani a játéknak, hanem még a paklidat is figyelnie kell.
    Hidd el van elég pénz, erőforrás és szaktudás a játék készítői mögött amivel nem gond egy kis plusz bonyolultság.
    Pláne ha olyan fönökük van mint nekem, és azt mondja:
    -srácok, több profit kell! Még több bevétel! Valahogy vegyétek rá a játékosokat hogy többet költsenek!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák