Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZeroZ

    tag

    Sziasztok!

    Több helyen olvasom, hogy baj van a sorsolással.
    _______________________________________________________________

    "-erősebb ellenfelet dob be a gép (általában csak 2-3x, de velem már volt h 8x egymás után eggyel nagyobb szintűt kaptam). Ilyenkor süllyedjetek le/tegyétek el holnapra a játékot"

    "Ekkora egy kamu csaló játékot régen láttam.... Sikerült feltornázni magam 1300 kupaig, majd onnan sullyedtem vissza 1100 alá sorozatos vereségekkel.... Kapott egy kövér uninstallt!!! Csaló játék,csaló sorsolással.
    Süllyedjen el a SC játéka IAP egyutt mihamarabb !!!...."

    "Enyhe összeesküvés elméletét érzek, de szerintem biztos az algoritmus úgy van megírva , hogy enyhe beetetes , jó sorsolással méghozzá az étvágyat. Aztán pedig direktbe sorsolással olyan ellenfelet ad ami ellen a pakliddal esélyed sincs, vagy legalábbis nehezen ..ergo megfolyt a játék és pszichésen "kényszerít" a fizetésre hogy élvezd a későbbiekben esetleg a játékot."

    "A játékmechanika miatt van az ha 4-5 játéknál többet tolsz akkor egyre erősebb ellenfeleket sorsol(pláne ha zsinórban nyertél)"

    "Pár napja atkoztam a játékot...törlés után csak "hiányzott" , így vissza raktam .
    Érdekes hogy ugyanazzal a paklival amivel vissza süllyedtem , vesztettem zsinórban , most sorba jönnek a nyerések.
    Fel is jutottam 1300 kupa pont fölé...
    Továbbra is értetlenül állok a győzelmi sorozat előtt"

    "A matchmaking egy nagy sz@r.
    Ma veszittem konkretan 560 pontot.. Mindig countert dobot.. Es ami felboszant 8,9 szintu tornyaik voltak . Az arena 4-be.., de meg háromba is kaptam 2x olyat... Wtf?"

    "A matchmaking arra próbál rávezetni hogy ne játsz túl sokat...
    Valszeg azért csinálták így hogy ha sokat játszol egyre erősebb ellenfeleket adjon be:
    hogy költs! Felhúzod magad, veszel egy pack gémet, azt konvertálod golddá, és fejleszted a lapokat.
    (legalábbis ez az ő logikájuk)."

    "Bár nem tudom hogyan müködik a játékmechanika, mert arra már rájöttem hogy ha túl sokat játszom, akkor egy idő után(kb. 5 meccs, pláne ha 5 nyerő) nagyon nehéz ellenfeleket ad már be."

    "Nekem ennyi volt ez a játék. Nem fog az őrületbe vinni az biztos, ennyit nem ér... Kb 800 trophitol ugyanazzal a paklival játszottam és eljutottam egészen 1400 trophy fölé. Az elmúlt három napban viszont folyamatosan magasabb ellenfeleket kaptam, a meccseim 80%-át elvesztettem, és visszazuhantam 1000 körüli trophyra... Úgyhogy köszöntem szépen, nekem ez nem hiányzik.."

    _______________________________________________________________

    Mi lenne ha kiírnák belépésnél, hogy nem véletlenszerűen dobálja az ellenfeleket, hanem úgy, hogy az algoritmus arra törekszik, hogy fizessél minél több pénz nekünk például előbb utóbb?

    Én is beléptem, mondom kipróbálom a gamet, tolom több órája, végig nyerek kb, tizes nagyságrendekbe (nem érdekel ha túl megyek a kvótán és nem kapok kb semmit a nyerésért), erre utána csak vesztés folyamatosan egyről-egyről tizes nagyságrendbe (nyerések nélkül). Kombinatorikailag ennek mennyi az esélye szerintetek? Az I*sten B*ssza meg ezeket a kapitalista, pénzéhes játékfejlesztőket, hogy egy k*b*szott játékot nem lehet úgy írni, hogy aki jó benne és gyors, az végig tolja akár az egész napot ha ahhoz van kedve pl úgy, hogy normális ellenfeleket dob. Én nem tehetek arról, hogy jó vagyok és gyors! Akkor miért dob a nyerő szériám után kizárólag magasabb level-eseket, akik ellen nem lehet nyerni? Miért nem alacsonyabbakat dob, akik ellen még jobb kedvem lenne? Hmmm?

    Nem tudom hány év börtön jár a szabad piaci verseny befolyásolásáért?

    Meg azért az erkölcs és morál romboló magatartásért amit képesek létrehozni ezek, és amivel ártanak embertársaiknak (a fontos információk nem közlése által is).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák