Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Amur #297 üzenetére

    + vegytek:

    Halljátok bexarási olyna nyomi sereggel mentem fel spell valley.be :B
    totál full esélytelennek éreztem és 5/4 spell valley.t is levertem amiből 3 lvl8 volt a crown.ja.
    és méghozzá mind 3-0, 3-1 volt..jo lehet mákom volt..lehet pont jo sereget kaptam ki.de sikerült.
    a mirror várom de nem adja gondolom csak a napiba vagy a goldba lehet benne silverbe nem ugye?
    a wizi egy fos. muskétás olcsobb sürübben lő és több a hp.ja. aranyos mondja fireball de sok az 5 rá.
    a zap fain huzom.
    a fire spiritet probálgatom egész okésnak tünik....a furtane vagy mi amia tüzgolyocskákat cisnálja tul drága....

    a seregem pedig ez volt: dragon3, bomber7, lufi1(picsbe nem akarja beadn még1et), hog5, spergoblin8, archer7,kinight8, muskétás6...
    én a knightot szeretem tanknak jó....a valkyrie is..de ugye mind2re a minyo halálos....3-6 akár)
    a gigi az a giant.ami nekem 5ös de drága lassu kivettem....
    barbárom 7es esetleg még azt szoktam berakni.
    boszi villám skeletongigi drága ahogy a wizi is szvsz. a kupa alattiba mutatja defeat victory.t arra gondoltam onnan mondtam ezt a 5/4 win jobbak ellen.
    összeségébe 12-2 volt a W_L arány miota ezt a sereget nyomom.az egyik L.ba szakadta w ifim egy pillanatra.most várok csak... :C

    én dragon lufi speerrel inditok ha beadja...általában megvan az egyik torony onnantól ha látom bika védekezek ha nem megyke középre.....hog muskétással kngihttal.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák