Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz dragonfx #296 üzenetére

    Én a valkürt használom tanknak, mert arra hiába dobnak skeleton armyt, vagy barbárokat.
    Meg le is becsülik. Pedig ha megtámogatom egy baby dragonnal akkor elég szép rombolást tud végezni.
    Spear goblin alapegység, mert max nullára tradelve tudják kiiktatni(zap szintén 2 elixir).
    Minion horde-t én kivettem mert untam várni hogy elsüssék az arrowst, mert ha még nem tették akkor tuti minusz két elixir deficit.. (meg rendszeresen jártam úgy hogy arrowst ellőtte a srác aztán még volt egy fireball a tarsolyban). Giant és giant skeleton is azért került ki mert olcsóbb egységekkel ki lehet iktatni..
    Baby dragonnal vagy spear goblinnal kezdek.
    Ha egyiket sem adja be akkor megvárom amíg az ellenfél kezd. Védelem nélkül hog-ot előre küldeni felesleges.Baby dragont a középső tornyom mellől indítom, mire középre ér lerakok egy hog-ot ha van, és ketten egész jók, ha ledob rá valamit az ellenfél akkor zap vagy arrows,de a baby dragon is besegít ugye.
    Nálam az aduász az a sokak által leírt lighning!
    Drága, ezért dobják ki(6 elixir) viszont ha csak olyan helyzetben használod, amikor többet pusztítasz vele mint 6 elixir akkor nagyon hasznos!
    Ez pedig az a szitu amikor torony+két egység van a hatókörén belül.(ez leggyakrabban tornyos és házikós pakliknál fordul elő, de ha elindit egy giantat wizzel vagy muskétással támogatva az is jó, mert a támogató egységet instant nyirja, és még a toronyból és a giantből is leszed kb. 240 hp-t)
    Tehát a pakli:
    lighning, arrows, zap
    spear goblin,valkür, hog rider,baby dragon,barbárok.

    Én aréna5ben vagyok stabilan, és liftezek fel-le arena6-ból.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák