Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Amur #2556 üzenetére

    Én is kénytelen voltam variálni, illetve van olyan lapom is, amit felhúztam, most is használom, de jelenleg nem meta lap. Következő dekkel megyek most: log /lvl3/, megaminion/lvl10/, minion/lvl12/, tornado /lvl6/ kazán/lvl11/, barbárok /lvl12/, wizard/lvl11/, royal giant/lvl13
    Barbárokat tolom felfele, 1 hét és maxosak azok is. A kazán régen meta lap volt, de most többre mennék, ha mondjuk nem az lenne 11es, hanem mondjuk a fireball.. Illetve van golem dekkem is lvl7es gólemmel, de most, hogy nerfelték a collectort nem fektetek bele időt/pénzt. Az baj, hogy nagyon nem lehet több féle dekket vinni, nekem is elég nagy átfedés van a 2 dekkem között, több lapot is használok mind2-ben. Illetve amit én elrontottam pedig régi játékos vagyok, az az, hogy nagyon sokmindent fejlesztettem, a fiam accountján sokkal kevesebb idővel tudok felfele haladni, mert céltudatosan fejlesztem a dolgokat, nem össze-vissza, mint anno a sajátomon.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák