Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Tyler Durden #2555 üzenetére

    Ismerős. Nálam is amit tudnék normális szintre húzni azokat nem használom egyáltalán..(sparky és lava hound-ez utóbbi persze hogy a nagykarimmal lehetne 4-es..és a kiskarimnak van rá paklija kezdetek óta.. de jellemző ez a másik kiskarimra akivel graveyardozni szoktam, neki nem esik az istennek sem.. a többi karival minddel 2/3-ra tudnám húzni..
    Lényeg hogy folyamatosan 2-3 féle legót kapok.. Egynek tudtam örülni, az inferno dragon, mert azóta hogy hármasra tudtam tolni, alap lap lett, a golem mellett jól szuperál.
    Giant-Prince deckkel "edzek" mostanában. Készülök hogy előbb utóbb váltanom kell majd valami gyorsabbra.
    Ez 3,6 lett.(giant-prince-poison-ice spirit-elektro wizard-zap-guards-mega minion)
    Challenge-en is jól szuperál, de ladderen is egész jó már most pedig még húznom kellene pár lapot(giant is csak kilences, prince,guards,poison is csak ötös,ice spirit 10-es...
    Erről jut eszembe, végleg lecseréltem a golem deckben a lightning-ot. Poison sokkal hatékonyabb.
    Annyi hogy így visszakerült a zap az arrows helyett(inferno reset miatt)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák