Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    Tény hogy van előnye a kevés elixir-es gyors pakliknak, de azért azt cáfolnám hogy csak azzal lehet haladni.
    Mostanában próbálgatok egy elég erős paklit(4,4-es elixir átlag).
    Lényege, hogy a játék első felében defenzíven kell fellépni.
    Bomber ill. tesla magához "vonz" minden "nagyvadat", amíg püfölik elég egy skeleton army vagy egy minion horda leszedni őket. Barbár csapat ellen giant skeleton, aki ha felrobban még egy lvl10es barbi partyt is visz magával az örök vadászmezőkre.
    Amikor beindul a dupla elixir-es móka, akkor mehetnek a rakéták és a goblin hordó.
    Ez utóbbi lehetőleg azután hogy előtte az ellenfél a nyilzáport vagy tűzgolyót.
    Én még csak arena5ben vitézkedek, de a régi paklimmal nem haladtam így(3 napja használom).
    Tehát a teljes pakli: Tesla, Bomb tower, skeleton army, giant skeleton, minion horde, arrows,goblin barrel, rocket
    Nem saját találmány, neten olvastam, és kipróbálás után nagyon megtetszett, azóta használom.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák