Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Rigby7627 #2462 üzenetére

    10 megvolt, meg párszor 6-8(több kari is van, egyenként 2-3 próbálkozás volt, utána inkább classicot toltam).
    Nyomtam én minden deckkel. A saját gólem deckemmel illetve egy airfecta deckkel ment a legjobban.
    Kínomban még hogoztam is(azzal nagyon nem szeretek, hiába tolja boldog boldogtalan vele..)
    hog-pekka és hog-lighning is volt de mint írtam nekem nem megy, mert utálom. Alapszabály hogy olyan deckkel nyomja az ember amit ismer, szeret.
    Nekem a beatdown jön be. Nagykarival gólem, kicsikkel PEKKA ill. airfecta megy. Direkt mindegyikkel más hogy változatos legyen.
    Ahogy írtátok is, első nap érdemes tolni, mert olyankor sok a tapasztalatlan játékos.
    Volt olyan köröm hogy még az 5 győzelem után is 2700 trophys ellenfelet kaptam.(szegényt sajnáltam, mert nagyon kikapott! Nem is értettem hogy jutott el idáig a kutyvalék giant skeli,pekka,golem, elite barbi deckjével.
    Valszeg úgy hogy hozzá hasonló játékosokba botlott..)
    Hétvégén már hiába voltam otthon, pár menetet mentem, abból is volt egy nullás(elsőre 20winest kaptam, másodjára már "csak" 17 wines ellenfelet. :D , harmadikat már meg sem néztem....)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák