Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xboxoneuser

    csendes tag

    válasz xboxoneuser #227 üzenetére

    A játékkal kapcsolatban, meg szint úgy, ahogy irtam, el kell dönteni, hogy melyik taktikát akarod játszani szerintem 1.Offenziv, 2. Védekezős, 3. Kontroll ( ez azt jelenti hogy te kontrolálod az asztalt s irányitod a játékot )

    ha eldöntötted keresel rá egy decket, ami elixir arányban értelemszerüen ( támados paklinál minél több támadó pont / elixir arány ) védekezőben a védekezés, kontroll pakliban meg azok számitanak amivel tudod kontrolálni a boardot.

    Ajánlom a " Decks Strategy For Clash Royal " applikációt ( nekem iOS-en van ) ott mind a 3, fajta játékstilusban vannak paklik, mindenféle aréna szintre és leirva hogy pl. 6 támadáspont 3 elixir arányért, és ez igy arányában a legjobb.

    Ha, kiválasztottad a neked megfelelő deck-et akkor mindenféleképp rögtön jöhet a fejlesztés, az epic lapokat 3-as szintre amint irtam az elözöbe az 12k goldot jelent per epic, a többit meg amennyire tudod, s amikor mindig jön új aréna úgy cseréled le a következő pakli-ra amit ajánl arányában hogy jó.

    Szóval, amik nem kellenek azokat donatelni ezerrel, hogy minél nagyobb szint-re lépj, annál erősebb leszel, és minél jobban fejleszteni a kártyákat érdemes azokra, ráálni, amik minél több pakliban megtalálhatóak a többit meg csakdonatelni, ezért is jó olyan klán ahol van aktivitás és az aznapit kitudod osztani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák