Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Fects: ismerős a helyzet, kb. egy kupaszinten mozgunk.. :)

    Nagyon idegesítőek a maxos lapok. Bár rg-t is lehet rosszul használni... Nem hittem volna, de lehet :Y ( :)) )

    Az idegesít, hogy nem kapok legát a draft chestből. Elsőből kaptam kettőt, pedig a legbénább volt. Másodikból egyet. Utóbbi 2ből egyet se, pedig mind2 4.6k-s ládikó volt. Szóval amikor bevezették, szerintem elrontottak valamit az implementálással, és ezt most kompenzálják. Nagyon idegesítő.. Ráadásul most nagyon rosszakat adott be. Legalább egy cc-t (cannon cart) kaptam. Viszont a shop beadta, szóval mindegy volt :DDD

    4648ra mentem fel ebben a szezonban, 2v2 alatt állítottam fel eme eredményt. Illetőleg a kivezetése utáni napon. Na mondom, sima 4800 lesz ebből szezon végéig. Aha, persze... :))

    4130ig estem, aztán 4400ig küzdöttem magam vissza, hogy azért nézzen is ki valahogy a profil. Brutál megnőttek a lapszintek az egy (!!!) évvel ezelőttihez képest. Az ember - én legalábbis - azt várná, hogy max. stagnál, de nem. A topok persze egyre feljebb mennek, nyilván maxos lapokkal, szóval ott nem nő semmi.

    Inka érdekes, inkább elgondolkodtató, leginkább pedig büdös (vmi bűzlik).

    Szóval nem tetszett a mostani draft mellkas [cseszt] :)

    Szerk.: bocsi az imodzsikért...

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák