Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz Pompi #1800 üzenetére

    Egy kicsit megsértődtem ;] [link]

    Egyébként a "delta-win"ek száma (delta remélem mindenkinek világos, mit jelent :) ) sosem lesz túl magas, hiszen átlag 30 kupát nyersz vagy buksz. Így nem jön be valami sok "új" kupa. Az is a lentebbi ligákból jön, és felvándorol. Szezonzáráskor egy jelentős része eltűnik.

    Tehát pl 100 deltawin szinte biztosan 2700-3300 kupát jelent (10%-os hibahatár.)

    Egy play-to-win játékos letol mondjuk 5k meccset, mire felmegy 4k kupára. Ez azt jelenti, hogy delta-winjeinek száma kb 134. Vagyis 2567 nyert meccse van, és 2433 vesztése. Ez azt jelenti, hogy az aránya

    51,34% - 48,66%

    Utána lehet számolni, de ez 1-2%-ra biztos, hogy így van. (Százalékszámításban nem csaltam, 134*30 = 4020)

    Létezik, hogy igazam van? :) Tehát minél több a kupád és minél kevesebbet játszottál, annál nagyobb a százalékod. Nagyon hosszú távon sem fogsz 6k fölé menni, vagyis ha a játék kupaszámítása precíz, akkor mondjuk 50k meccs után valószínűleg 50,1 - 49,9 körül lesz az arány (de ezt most nem számolom ki).

    Szerk.: az arányom: 51,11 - 48,89; 27.69% 3 crowns. (Ezt szerintem a nyert meccsekből számolja, de érzésre még így is irreálisan magas....) A 43291 küldött lapra vagyok a legbüszkébb :DDD

    Nekem 124 delta-winnel jelez 4029 kupát, bár a profilom régebben frissítettem. Ez 7,46% (10 delta-win) eltérés a számításomhoz képest, de majd később is megnézem.

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák