Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz redwhite78 #1779 üzenetére

    Nekem két level9-es rare-em van, egyik a sokáig használt 3 muskétás(itt egy super magicalból kapott mennyiség indított meg nagyon) illetve a mega minion, ahol a kezdő 400(?)gemes offert megvettem mikor újdonság volt, és azóta kaptam giant chestből is nagyobb mennyiséget.
    Tehát tény hogy mindig kellett egy kis hátszél.
    Level 13mas common talán egy lesz ha a sima minion-t felhúzom,de ott még 1500/5000, egy ideig kéregethetem. RG-vel közelebb álltam, de a nerf után abbahagytam a kérését..
    Pénz általában összejön mire a lapmennyiség. Kivéve ha elbohóckodom dühből történő deckváltáshoz felhúzott felesleges lapokra...
    Most is van 72ezer aranyam, tehát simán meglesz a 100ezer mire az 5ezer lap.
    Annyi hogy más lapból talán egy fut be addig fejlesztési szintre.(villámhoz még 4 lap kell a level 6-hoz, azt meg vasárnap megkapom)
    Nem nagyon challenge-eztem mostanság, ezek a valkyre,muskétás mini challenge-ek nem hatottak meg.
    Majd a heal draft challenge-be belenyomom ami gem-em van, mert draftban jó vagyok általában.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák