Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz jack474 #1772 üzenetére

    Update után én meglódultam rendesen, aztán persze volt visszaesés(150 trophyt javítottam a rekordon).
    4142 lett az új rekord. Nekem nem az e-wiz-es verzió van gólem deckből hanem a minion-mega minion.
    Így annyira nem érzem a minion horde-ot vészesnek.
    Ez mindenképpen beatdown deck, ahol a kulcs a torony hp-ja árán is, de nagy elixir előnyt kovácsolni.
    Ezért a játék elején csak defenzíven kell tolni. Nem gond az sem ha 1000-1500 hp-t be kell áldozni egyik tornyodból. Ha közben tudod pakolni a collectorokat. Cél a dupla elixirig kettő menjen aktívan.
    Ha nem támadja, innentől sima ügy, mert még ha van is elixir collector, mire a hídhoz ér a gólem van annyid hogy villám, plusz support is legyen letehető.
    Nekem még mindig az ebarbi a legzavaróbb, mert gyakran tolják möggé a fire spiritet, és hiába csalnám el skelivel.. Sokszor kínomban villám, de még úgy is csapnak a toronyba párat..

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák