Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz F-ECT$ #106 üzenetére

    6 óránként kérhetsz ha benne vagy egy klánban, ha ott kérnek akkor pedig tudsz adni a szabad kártyáidból.
    (amit még nem használtál fel szintlépésekre az adott lapnál)
    Napi kártyákból olyat vegyél amit akarsz is fejleszteni, vagy ha van pénzed ritka kártyákra.
    Nincs arénára szabható pakli.
    Az elején a knight és az archer alap.
    Igazából nagy kötöttségek nincsenek, legyen balance a pakliban.
    Legyen távolsági sebző egység, legyen tank, legyen területre sebző egység.(vagy varázslat. A fireball a jobb, mert ugyan drágább, de az arrows jóval kevesebbet sebez, és kisebb területre)
    Területre sebzőnek a bomber is jó, és olcsó, ha szerencséd van és kapsz valami ritka lapot, erősítsd vele a paklit. A mini Pekka és a baby sárkány is korrekt, ez utóbbiban nem vagyok biztos hogy rögtön arena1-ben megszerezhető-e.
    Első epic lapom egy skeleton army volt. Sokáig használtam, de mivel azóta sem tudtam fejleszteni kiraktam, mert még az elején jó volt ráküldeni egy giantra(tényleg ő is alap persze tanknak), de később már gyenge lett fejlesztés nélkül.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák