Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz F-ECT$ #1007 üzenetére

    Igen sajnos ahhoz hogy haladj húzni kell a gyenge kártyákat is, mert akkor nagyobb eséllyel kapsz a te általad vadászott lapot is. Ki van ez találva.
    Én eddig 2-3 paklit is húztam, azért nem voltam nagy bajban 1-1 komolyabb Meta változáskor, de legutóbbi 2-3 update után mindhárom paklim ki lett herélve rendesen, így élesváltásra volt szükség.
    Na ilyenkor jön jól, ha a többi lapot sem nulláról kell húzni.
    A legtöbb commonom 9-10, fontosabb rare-ek(amit úgy gondoltam hogy esélyes lesz hogy használok majd) pedig 6-7
    Így pár hét rákészüléssel ladder szintre tudtam húzni gyorsan egy teljesen más paklit.
    Ahogy látom egyre kevesebb legendary marad a paklikban, mert level 1-2-ön már egy szint felett gyengék. Epic is csak 1-1, ritka ha 2-3 van(de azok sincsenek egyenlő szintre húzva, sokszor nem is értem miért rak be egy level5ös epic mellé egy level 2-eset, annál talált volna szerintem hasonló,erősebb common, vagy rare lapot...)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák