Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz kovimester #730 üzenetére

    a fal igazából rendben van (előző hozzászólásodat úgy értelmeztem, hogy 75k lenne a fal fejlesztés - ergó még csak arany falaid vannak)
    az elrendezés is jó lenne szerintem, de tuti, hogy nem TH9 bázis terv alapján készült (talán TH7 vagy TH8)...ezt a részét én is mindig más falvak mintájára végzem, na meg a clashofclansbuilder.com segítségével. szóval nézz körül Te is szerintem :)
    a gond az, hogy bár ez elvileg egy farmolós bázis lenne (ugye kint van a TH), a tárolóid majd mindegyike a fal mellett van....vagy épp azon kívül. ez pedig potenciális célponttá tesz bármelyik játékos szemében, akivel összehoz a játék! (lerombolhatja a TH-t + rakás nyersit is kiszedhet a tárolókból pár íjásszal)

    ami pedig végképp erre készteti őket, az az, hogy tornyaid nagyon gyengék....ha jól látom:
    - az íjász tornyok csupán 6-os szintűek
    - az ágyúk is mind csak 7-es...vagy talán 8-asak (?)
    - a mágus tornyok 2-es szintűek (???) - az egyik leghatékonyabb torony pedig
    - mortárból is csak egy 6-os szintű van
    - és valamiért csak 2 db teslát látok (de lehet, csak az én szemem rossz)

    szóval én a helyedben nagyon ráállnék a tornyok fejlesztésére! szerintem túl hamar léptél TH szintet, ráadásul pont a TH7 és TH8 az a szint, ahol már muszáj mindent maxolni, mert utána szétszednek.

    szerk.:
    úgy látom, az XP Level bug nem csak nálam jelentkezik frissítés óta... :D

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák