Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz asuspc96 #708 üzenetére

    Leírom részletesebben, hogy tiszta legyen.

    iPad-en (iOS fut rajta) kezdtem el játszani a játékkal. Meguntam, hogy mindig lemerítem vele az iPad-et, ezért utánanéztem, hogy lehetne futtatni gépen.
    Most már nem csak iOS eszközökre érhető el a játék, hanem Androidra is, ezért mondhatni könnyű dolga van mindenkinek.

    A számítógépre fel kell telepíteni egy Android emulátort, mivel működőképes és használható iOS emulátor nincs PC-re. A legnagyobb és talán legismertebb emulátor a BlueStaks, tehát ezzel érdemes próbálkozni. Gyengébb vagy régebbi gépeken nem fut, kell hozzá egy processzor, ami támogatja a VT-t (Virtualization technology), ajánlott minél több RAM.
    Nálam FX6100-zal és 8GB memóriával mondhatni jól elvan.

    Ha az emulátort feltelepíted a PC-re, akkor elindítod és a Play Store-ból letöltöd a játékot (Clash Of Clans). Ha sikerül és fut is rendesen, akkor végig kell játszani a bemutatót, amíg a gomb elérhetővé válik.

    Ha ez megvan, akkor az iOS készülékeden rányomsz a gombra. A Devices mellett lévő Link a device-ra kell rábökni aztán megmondani neki, hogy ez a régi eszköz, amiről költöztetni szeretnél (This is the OLD DEVICE). Ad egy kódot, amit adott időn belül az új készüléken, azaz a számítógépre telepített emulátorban, futtatott játékban kell megadni. Ez idő alatt az új készüléken is rá kell nyomni a gombra, Devices - Link a device - This is the NEW DEVICE.

    A kódot beírod, összekapcsolódik a két készülék, de egyidejűleg csak az egyiken lehetsz bejelentkezve.

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák