Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz Entonik #5289 üzenetére

    2013 októberben kaptam az első Google Play jutalmat, de maga a játék már előtte is fent volt és nyomtam, csak akkor még ezek a szinkronizálós dolgok nagyon gyerekcipőben jártak. :D Egy jó közösség egyébként ki tud alakulni és úgy repül az idő. Az évek alatt ez a 3. klánom ha jól emlékszem (elsőből fele banda kivált a hülye vezetés miatt és csináltunk egy újat, de ott meg idővel elkoptak a rendszeresen online tagok, köztük a leader is és tovább kellett állni).

    Attól függ, hogy naponta mennyit nyomod. Ha folyamatosan napi több órát játszol (kinek van annyi ideje?), akkor egy erős közepes szint is több hónap. Limitálva vannak az rendelkezésre álló építőmunkások, szóval mindig csak vársz és vársz (miközben az nyersanyag lehet már kifolyik a tárolókból). A falazásról akkor még nem is ejtettem szót, van, hogy az lazábban játszós napokkal simán hónapokat vesz igénybe. Persze lehet anélkül is haladni, de akkor nem lesz egyensúlyban a falud, azaz nem lesz hatékony a védekezésben és nem is szívesen vesznek be nagyon rusholt falukat a klánok. Azt mondom, hogy szedd le és nézdd meg, hogy egyáltalán tetszik-e.

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák