Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz kovimester #4799 üzenetére

    Igen a loot az most jo nekem is tegnap ki kiellett elso agyu14et gemelni mert beragadt az arany. 👍
    Vegre champi 2 👍🏆🙋
    Es vegre elso 3* th10 ellen....😉
    Ha a kuglis elott bennmarad valami vedeni oket vegigdoljak a palyat. Szerintem a nextbe tuti bowler 4 poison5 es remelem heal 7 leez...mert a hog6 xart se er kb.....jol elszurtak....
    A cw.t hagyjuk pirosba is raktam magam.nem bosszankodok vele tobbet. Csak felidegesit....ami az ellenfelnek muxik nekem nem...hiaba dobomnki a jumpot kikerulik...mindenki s geci nemesissel jon....es total full erosebbeket ad....nekem most olyat adott akinek full 10es fsl...infi4 sas2 aq40 bk33 kertesz 17....hol vagyok en ettol???ez t jol elbaxarintottal eg,re rosszabb....😟😟....es mostmar nem, udjsk semmire fogni se heroes se falba nem vagyok elore....
    Amiota a mereg nem hat es a bow bika lett s goho se muxik...?gyszeruen lehalnak a hogok heal alatt is....
    En is majd akkor falazok ha kesz az uj defek.
    K
    Vakond 8 napt. Bowler3 10,....meg 3,mortar megy.egy wizi.
    Es kuglis ribanccsl megyek most +a szoksas gigi healer...es muxik tisztitani csak minyot viszek tobbinlassu. Dark ugyse kell semmire.hearoes nem huzom mert ugy agyhalal.
    A barack kieses a guard miatt nemngond meg a spell ugyis hatranyba van mindig idougyileg....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák