Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Horvlev: "A Supercell helyesen felismert két problémát: a rossz cw párosításokat, és a hosszú keresési időt. Ezeket csak még rosszabbá tette." Nekünk pl. mintegy 8 órát keresett, 30-as cw. Legalább mismatch nem lett. De van olyan klán, ahol 52 órát keresett. (Sok th10-11 miatt) Fb csoportban is mindenki sír, gyakorlatilag rosszabb lett, mint volt. Egyetlen jó lépésük a cancel letiltása volt épülő védelmekre.

    A valkry nerf szerintem is egyértelmű, de ami legjobban fáj, az a fél perc. Anélkül lehetetlen lesz 3-azni... Főleg most a nem teljesen fair play játékosok is bajban vannak: nem működik minden tökéletesen. Szóval valamit mégis ügyködtek az sp-nél. [...]

    Loot: loot az van. Th 10 vagyok, maxos királynővel. Champben voltam nem rég, ott azért rendesen be-betámadtak, szóval lejöttem. 2800-on nagyon jó dark lootok vannak, mindenképpen ajánlom a magasabb ligákat. Silver szerintem halott :(

    Sataria: szerintem tedd be az aláírásodba a klánt, és/vagy hirdesd meg az fb csoportban. Lehet több sikered lesz, akinek mégis innen kell klán, az majd szól. Egyébként érthető okok miatt nem sok esélyt látok arra, hogy jó klánt építs ki, de hajrá. Sokan vannak ilyen optimisták, hogy majd lesz cw, meg minden, de végső soron minden klánban kéne hogy legyen. Kóc: "A legtöbb klán különleges valamiben. Pl. abban, hogy kiváló magyar cwsek, vagy farm warokat nyomnak. Ha te alapítasz egy klánt, akkor az abban a pillanatban csak attól lesz különleges, hogy te vagy benne a leader. De ez mások számára valószínűleg érdektelen." Sok sikert :)

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák