Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #4037 üzenetére

    na itt a különbség.
    én max 1-2 spell.t szeretek/ akarok/vagyok hajlandó egy lootra eldobni.
    kétféle lootvan.
    ahol a negyedére/harmadára megyek és 51% játszok(külső/szélith..vagy szétrakva és archerrel ki 50ezhető falu).általában itt nincs nálam heroes és épp nincs készen elég spellem.max 1 heroes max 2 spell.ilyenkor van a 350-400k.s végü loot.és a bonusz hozzászámolom.
    most visszanéztem neked...elmult 10 loot.
    350-800 közöttiek.
    jó igen itt volt gy kis loditás a 800k az már neked is megfelel ezek szerint. na ott 2 heroes 3-4 spell kell.
    de én ugy nem szeretek menni mert nem boostoloma spell.et bár nincs mire gyüjtsem a gem.et de akkor is. jól esik látni van 400 :DDD
    update után ugyis kifutnál boostolt spell.el a 3 órából.
    legyártok 3 rage 2 heal. meg egy 4. rage készen várja kijöjjön ez eddig ugye=6..ami 3 loot (2 falunként, de ha elég egy rage akkor öröm van :B ) 7. spell.rage utána 2 heal 1 rage.általában ebben aza rányban fogynak.1-1 rage heal mindig legyen nálam.ha kilépekk mindig 266os sereggel lépek ki.4 gyár végén healer wizi wizi wizi...remélem érted mire gondolom....
    általában egy belépés alkalmával 4-5 jó esetben 6-7et támadok.

    azért 25ös herossel könnyebb ám mega barbi7 kobold6 sokat segít neked.
    ellenben én nekem nem kell 20nál többet nextelnem mostanság.
    tartom magam 2700-2750 környékén itt okés. ha már közeledek 2800hoz bukok inkább egy termelősre rámegyek.érezhetően nehezebbeket (full th10 walls10) ad nekem 2800 fele. már vagy 10x probáltam felsunnyogni master1be de mindig egyből bekeményit.nekem nincs türelmem 50-100nextre.a seregem 20 perc alatt kész.

    amugy cw.n egyre keményebbeket ad..nem kéne a heroes.t huzni mega walls. mert utolso update ota ugye ezeket nézi sulyozva ellenfélszámitáskor... a troops és a defense nem nyom bele annyit. most is egy modosult genesis várna rám...2*infi3 3xbow4.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák