Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz ggeleven #3589 üzenetére

    akkor darkolsz rendesen ha ennyid van én most a 14esre gyűjtök de kicsit elmegy a kedvem mikor látom emnnyi időre kiesik igy mese lootolni 2 heroes.sal...főleg így hogy dobálja a full th8akat ;]
    a teslától én is kivagyok. ok a bow 2 hét de a tesla. nem egy nagyságrend....
    igen ballonosok vs védelem 1:1 igen kb.

    Kovi: igen néztem a videot, amit jack leír ugy van. 12% és ahhoz ugyebár th10 kell. mert ott upgradelhető csak na meg a 90 fekete se kevés. ha a fennmaradó 12%át rombolja akkor nem tudom szerintem 11et rádobsz se dől össze. de ha összedől 9cel 9x12=108% akkor is egy spelled marad amivel 50%ig elmenni....th10en hááát....nem tudom ezt látod lehetséges e....
    3 nap és minden kiderül nekem a poison tetszik leginkább.azonnal fejlesztem is.

    én se látok smemi replay.t jo nagy cumi is volt belőle de nyertünk.
    most bekaptunk egy 115 wines wart várható volt megelégeli a sc az ámokfutásunkat. de falba harmatgyengék...2nek van értelmes golemje...kérdés mennyi alatt nyertek ennyit... :))

    kovi2: léci mond már el hátha te okosbab vagy egyre többet látok ilyet.....cc.be lvl6-7 gigi. minek? időhuzás? mondjuk nekem mese habbal mert mindig viszek 15-20 minyot....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák