Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SiZo

    tag

    válasz makikoma #3261 üzenetére

    Sziasztok,
    magyarra fordítva. (nem mondom, hogy ne lehetne magyarosabb, de azért szerintem érthető, egy pontot nem tudtam pontosan lefordítani, mert nem értem egészen pontosan, csak nagyjából sejtem)

    ## Íme a végleges lista ##

    Új légvédelem: Az Air Sweeper
    * Visszatolja a repülő egységeket a levegőben.
    * Az Air Sweeper nem károsítja a támadó légi egységeket, de mindenképp lassítják.
    * Az Air Sweeper csak egy irányba állítható be, de forgatható tetszőlegesen.
    * TH6 -tól érhető el.

    Clan könyvjelző
    * Könyvjelző helyezhető el egy-egy klánnál "+" ikonnal a klán profillapján.
    * Max. 30 klánnál tudsz elhelyezni könyvjelzőt.

    Clan War támadó sereg előnézet
    * Soha ne támadj többet nem teljes sereggel! A hadsereged megtekinthető minden támadás előtt.
    * Megvizsgálásra kerül a csapat, spellek, hősök és ha valami hiányzik, meg lesz jelölve pirossal.
    * Légy kész tényleg a támadásra, vagy késő, sajnáljuk! Ha CW támadás elindításra kerül, kilépni már nem lehet, mindenképp támadnod kell!

    Interface fejlesztések
    * TH5 felett egy egyszeri névváltoztatás lehetséges. Használd ezt a lehetőséget okosan!
    * Clan Chaton mostantól látható, ha valaki megváltoztatta a Clan infot, azt is jelezve, ki változtatta meg.
    * A védelmi épületek hatósugara akkor is látható, ha épp fejlesztés alatt van.
    * A védelmi mód akkor is állítható, ha épp fejlesztés alatt van.
    * Defensive buildings now initially point away from the TH in combat, EXCEPT for the Air Sweeper, which always points in its configured direction (A védelmi épületek kezdetben a TH -tól messzebb lévő ellenre támadnak, kivéve az új Air Sweeper, az csak a beállított irányba fog védekezni)

    Gameplay fejlesztések:
    * A támadó katonák nem kezdik el olyan messzire üldözni a védőket, mint régebben.
    * Javítva azon ritka eset, amikor a katona a védelmi épület tartományának határán van, és eddig csak célozta, de nem tüzelt rá.
    * Single player térképek alacsonyabb szinten a Loot nagysága kissé javítva, egy-két térkép módosítva.

    Matchmaking módosítás
    * Mostantól a TH szintedet sokkal inkább figyelembe veszi a rendszer multiplayer ellenfél keresése (lootolás) során.
    * A falu erejének számítási módja pontosítva lett, főként Clan War ellenfél keresés miatt, jobban figyelembe lesz véve a falak, hősök, seklton trap, stb. szintje.
    * A Clan War ellenfél keresés kicsit több ideig fog tartani, hogy minél jobb (jobban a klánhoz illő) ellenfelet találjon a rendszer.

    # HUN MKI AKTIV #

Új hozzászólás Aktív témák