Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz sunone #3020 üzenetére

    bőven többet meg lehet keresni attól függ hogy adja csaka supercell.en mulik.
    általánosságban azt mondnám sikeres időszakot sikertelen követ.
    vagy kb 3-4 napig "aggya" :D a loot.ot 3-4 napig meg cumi van....
    nekem a melomba sok időm van.
    egy cumis nap 1-1.5 millio arany, egy "aggya"-ás meg kb 3 vagy felette.
    elixirt nem mondom mert beragad mindig.direkt nem is megyke rá.tallozzok amig az arany van többségben.
    a dark.ra nekem elmondható általánosságban itt arany 2/3ba hogy 10 loot/ 5e.van hogy gyengébb van hogy jobb.
    én továbbra is azt mondom aki termelőkből és/vagy cw.kből játszik kinyirja a játék élvezetét nem fog tudni tapasztalatot, gyakorlatot szerezni eleget.

    3022>na ezt a 240 trofit nem tudtam köszke. ;) th7et bármikor be lehet 3*ra . 3 villám és akár 10 lvl1es sari si elegendő erre.cc.be kérsz 3ast ugye. azt dobod be az airdefre a másikat ugye kivillámozod az hog.os megoldás is játszik esetleg a baloon6os.én nem szeretem a sarit, sőt utálom, szanaszét megy mindig ezért.de amik támadások tölünk, ellenféltől jol sülnek el 3*ra igy működnek.
    sajna bánom a supercell behozta aezta zöld/pirost mert jopár embert kényelmesség liustaságra fejelsztésre hivatkozva hetekre kikerüli a cw.t esetleges huzo/ törzstagok is... kicsit tanácstalan avgyok kiszorjak mindenkit avgy legyen " tavaszi szünet" mostanság 15-20 cw.k vannak és hiába mondja bárki nem függ össze a gyakorlat azt mutatja igenis összefügg minnél kisebb a cw annál huzosabbakat kaptunk. :( szóval szünet van....
    nem kéne ez a piros zöld aki...akar ugyis szakít rá időt a cw.re aki nem 1x szolok utána viszlát. ez a rendszer jól mükődő bevált volt ez a rendszer felboritotta keressük a megoldást... :U ti mit gondoltok erről vélemények ötletek?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák