Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lesaux

    veterán

    válasz CitSupport #44 üzenetére

    Szia.
    Hát szóval továbbra sem oké minden, de pár dolgot kitapasztaltam. Ha feladó címére vagy a levél tárgyára vonatkozóan állítok fel szabályt, akkor vagy eltűnik a levél, vagy megy a közösbe. Ha a címzett címét figyeli, akkor jó helyre továbbítja.
    Az, hogy nálatok működnek a kézbesítési szabályok, egyfelől örömmel tölt el, másfelől keserűséggel, mert lehet, hogy velem van baj. Bár próbáltam php fájlból mail függvénnyel, próbáltam webes felületről Freemailből, illetve Outlookkal plain textként. Az eredmény ugyanaz.
    Nyilván először magam akartam úrrá lenni a helyzeten, és csak utána jöttem a topicba, de láthatod, ha visszaolvasol, hogy 9.39-től 14.37-ig szívtam vele. Nyilván nem azért, mert működött.
    Ja, ezek a kézbesítési szabályok a Freemail alatt évekig tették a dolgukat, tehát az sem könnyen elképzelhető, hogy a levelekkel van valami gebasz.
    Bár itt a 43-as hsz mutatja, hogy valószínűleg nem user error, ennél szebb példa nincs rá.

    És lenne még egy dolog, ami nem tudom, hogy bug vagy feature, de ha ez utóbbi, akkor nem felhasználóbarát. Arról van szó ugyanis, hogy bejelentkezve a beérkezett üzeneteknél látom ugye a postaládámat. A legördülő menü azt mutatja, hogy pl. Honlap nevű mappa 0/0. Azaz 0 üzenet új, 0 összesen. Valami sugallat folytán mégis kinyitom a mappát, és akkor frissül, hogy 1/1, azaz mégis volt olvasatlan üzenetem a mappában.

Új hozzászólás Aktív témák