Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsuzsi1212

    csendes tag

    Sziasztok!! Az alábbi problémára szeretnék valami megoldást kérni!!!
    Köszönöm!!!

    Informatikusok segítsetek!!!!

    Sziasztok!!
    Már mindent megpróbáltam ami csak eszembe jutott, és jelenleg nincs jobb ötletem!

    A problémám a következő: adott PC (XP op rendszer, SP3 az csomaggal) Usb-n csatlakoztatva közvetlenül a Canon MP490 es nyomtató (mely másol is egyben, skennel is). Sokáig nem használtam, mert az eredeti patronja kifogyott, azzal nem volt gond!!!
    Most viszont. A helyzet a következő: a szines (eredeti 37-38as széria) jelenleg üres, a fekete utólag vásárolt (töltött 40-41es széria).

    Másolni tudok vele!!! Az teljesen jó!!! Persze fekete-fehér, de nekem most az szuper lene, VISZONT SEMMIT NEM TUDOK KINYOMTATNI!!!

    Ráküldöm, oké, a nyomtatási sorben megjelenik, oké, a gép dolgozik, oké, DE a papír üresen jön ki!!!!

    Már próbáltam a sugós beállítást, nem sikerült!! semmilyen programból , még internetről sem tudok nyomtatni!!

    Kérem szépen a tanácsaitokat, mert nagyon szükségem lenne a nyomtatási funkcióra, ha lehet minél hamarabb!!!

    ui.: Most nincs pénzem másikat venni, lemenni máshová nyomtatni!!! Valamilyen megoldást szeretnék a fenti problémára. Előre is köszönöm a segítséget!!!

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák