Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janette

    újonc

    Helló,
    van egy MG 5150-es nyomtatóm, a probléma az, hogy semmi áron nem akar feketét nyomtatni,se fénymásolni, színest szépen nyomtat, az ellenőrző mintánál a fenti rácsos mintát PGBK-t nem nyomtatja ki sehogy, a többit hibátlanul. Utángyártott patronokat használok, de eddig sose volt semmi baja, nagyon hirtelen történt, úgy rémlik a nagy fekete cseréje után, de nem rögtön, hanem rá egy hétre a legközelebbi nyomtatáskor. Ha csak feketén akarok nyomtatni vmit, pl. egy dokumentumot akkor nem megy, mintha azt hinné hogy nyomtat, közbe üres lapot ad ki. De ha már valamilyen színes dokumentumot nyomtatok színessel, azt kinyomtatja, de a szöveg aminek feketének kellene lennie, inkább szürkés, nem fekete. És ami érdekes, megpróbáltam nyomtatni úgy hogy fényképpapírra állítottam (hátulról szedte a papírt) és úgy ment a fekete, de ha csak normál papírra akarok, akkor ürest ad ki. Próbáltam kicsérélni új patronra a feketét, de sehogy se megy. Még nincs 2 éves sem. Mi lehet a baja? :( Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák