Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz oriic #42 üzenetére

    Az bizony, és így már értelmet is nyert a "Forget what you now" mondat a teaser trailer végén. Ha mindezek a pletykák igaznak bizonyulnak, akkor ez lehet az első olyan CoD játék, ami igazán nagy változásokon fog átesni (legalábbis önmagához képest.

    A battle royal témát érthetően meg akarják lovagolni most, ez a divat, egyre többen próbálkoznak be a stílussal. Ebből következhet ugye, hogy így 4 módja lett volna a játéknak (campaign, multiplayer, zombies, battle royale), azért ez egy játékon belül kicsit soknak hathat (nekem mondjuk nem lenne ellenemre, de időm jobban ráfekdüni egy módra sosem volt elég, így általába a multiba lapátoltam az időt, a zombies -al mindig kevesebbet sikerült csak játszani, a campaign meg egyszer játszós, bár a WWII -ben annyira nem érdekel/nincs időm, hogy az első pályáig jutottam csak), ezért valamit kukázni kell, és ezek közül a campaign az, ami kevésbé érdekes (illetve abból nem lehet több pénzt behúzni, illetve folyamatos játékra sarkallni a player -eket).

    Viszont az Overwatch -ra hajazó játékmenetet nem díjazom. Nincs bajom a programmal, tényleg fun, elég kompetitív és csapatalapú (majd ha lesz egy kis pénzem, PC -re be is szerzem), de a CoD maradjon csak önmaga, a kettő keveredéséből meg nem tudom, mennyire lehet majd élvezhető játék.

    Mindenesetre nagyon várós, régóta csigázott fel ennyire CoD játék, pedig mindig várom az új részt nagy lelkesedéssel. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák