Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sicilian

    addikt

    válasz lezso6 #11383 üzenetére

    Szia!

    Most már nincs hirdetés, amin megtudnám nézni, de az elmúlt 2 hétben csinálta és azelőtt pedig nem volt semmi gond.
    Rámentem az értékelés gombra és mikor kezdeményeztem az értékelést csak pörgött a mutató és egy percen belül kiírta, hogy 'váratlan, vagy ismeretlen hiba'
    Ezt próbáltam egymás után többször és ugyan ez és próbáltam pár óra elteltével is, akkor is hibával nem tudtam értékelést kezdeményezni.
    Írtam az eladóknak hogy bocsi valami hiba van és nem tudom indítani az értékeléseket.
    Erre rá 2-3 napra jött az email-re az értesítés, hogy xy elfogadta a kezdeményezést és utána már tudtunk mindketten értékelni.
    2 héttel ezelőttig ilyen nem fordult elő, de azóta volt 2 eset azért gondoltam, hogy vami lehet.

    A kérdésedre a válasz, igen kezdeményeződik az értékelés a hiba után, de csak pár napra rá (2-3 nap) !
    Ha egy teszt termékkel megtudjuk nézni, segítek szívesen, hogy még mindig csinálja-e, vagy nálam van vami gond. Böngésző folyamatosan frissítve van nálam.

    [ Szerkesztve ]

    nothing is true everything is permitted..

Új hozzászólás Aktív témák