Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    na ma örömmel láttam (CoC frissítés alkalmával), hogy végre androidra is elérhető ez a játék :)

    nem mertem nagyon ráfüggni, mert holnap még vizsgám van.... :DDD de hétvégén valószínűleg jobban is beleásom magam a dolgokba :)

    egyébként teljesen más, mint amire számítottam! és ezt jó értelemben mondom. tökéletes kiegészítője lesz a CoC-nak, ahol már csak viszonylag lassan tudok fejlődni.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz citkar #53 üzenetére

    ha rámész adott épületre, akkor ott írja, hogy max mennyit tud tárolni ("Holds max") - egyébként ezek és a tároló kapacitása adják a teljes tárolókapacitást, amit meg felül az arany, illetve fa sávjára kattintva nézhetsz meg.

    a hajók esetében valóban nem látok ilyen adatot, de valószínűnek tartom, hogy ott korlátlan, hiszen folyamatosan gyűlik.

    kérdésem: kaptam már egy csomószor ilyen színes, háromszög alakú követ....azt már sikerült kiderítenem, hogy ezeket a Sculptor nevezetű épület felépítése után fogom tudni hasznosítani, viszont ilyenem még nincs...
    jól sejtem, hogy amiket eddig megszereztem, az mind "kárba veszett" ?

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz tipuka #75 üzenetére

    ahogy néztem, nem szabad túl közel pakolni őket egymáshoz, mert bombázóval duplán lehet sebezni....
    meg hát ugye figyelni kell, a lefedettségüket. valamint a mortar, rocket launcher, stb. inkább hátra menjen (2 nap után ennyit tudok hozzáfűzni :D)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák