Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cziczas

    csendes tag

    @CharlieDrop na hát köszi! Kicsit az utóbbi időben jobban beleástam magam a típusok rejtelmeibe (talán már a kelleténél jobban is :)) )

    Mostmár nagyjából tényleg nem tudom mi az ami jó választás lehet ennyi idős távlatú autóknál ...

    Ami nekem ugyebár tetszene az az E90 (E46 ot se vetem meg!!) - mivel nem indokolt a dízel ezért benzineseket nézelődtem volna, erre mondják hogy az N46 az úristen hát szakítja a láncokat, gyenge, eszi az olajat minden baja van nehogy megvedd... oké akkor legyen sorhat N52 - hát ezeknél is kb 300e km nél generál motor felújítás kell mert szétmennek stb ... jó akkor legyen a dízel!!! :o Háát ott meg tipikusan előjönnek a dízeles bajok turbó,egr,dpf,nagynyomású, bla bla bla .... OKÉ AKKOR LEGYEN A RÉGEBBI E46 BENZIN SORHAT CSAK NE LEGYEN VELE BAJ. erre rá keresek ugye két féle család van M52 - M54 ebből az M52 oldscool viszonylag megbízható de már elég öregek facelift előttiek, futómű bajok rohadás bla bla... akkor nézzük az M54 et.. erre azokra is azt írják hogy 250-300e km nél generál felújítás, eszik az olajat bla bla bla :W :W
    Oké erre mondhatnánk hogy jó akkor vegyél garantált km-es kevesett futottat... nahát azt meg ember legyen a talpán aki garantálja.. vagy akkor meg az ára van csillagászati magasságokba ...

    Tehát ez a használt autó vásárlás eddig is tudtam hogy nagy fejtöréssel jár, na de aki meg BMW-be szerelmesedik bele annak meg pláne :O :DD

    Úgyhogy kb a konklúzió nagyjából az hogy azt veszel amit akarsz, ha a fogyasztás számít dízelt, ha nem bírod a kormolást vagy a hangját akkor legyen benzin, és imádkozz hogy ne legyen semmi baja. (vagy legalábbis a zsebedbe mindig legyen stex! )

    A végére üvegtigris idézet: Cingár : " Úgyhogy elmentem vettem egy biciklit, meg kottát.... ami azért jó ... mert jó ! " :DD :DD :DD

    u.i: De azért ha bárki tud okosat, vagy pro tippet akkor ne tartsa magába! :C :R

    [ Szerkesztve ]

    // Hardverapró értékelés : 19 pozitív ; 0 negatív //

Új hozzászólás Aktív témák