Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz K Norbi #37041 üzenetére

    ahh, ne is mutogasd, instant nyalelvalasztasom megindul toluk :D kajak minden szempontbol nekem ottvannak a szeren. meret/aranyok/kinezet/belso, egyedul az a "tablet", ami ugye manapsag megy a gyartoknal, az ami kisse idetlen itt is, bar a Bimmer meg aranylag ertelmesebben oldotta meg. speciel ez az E92 LCI-ben jobban bejon nekem.
    meg valahol olvastam a napokban, szerintem valami angol forum volt, ahol felmerult, h a kupek altalaban, mivel keret nelkuli az uvegezese az oldalajtoknak ugye, bar gyonyoruek, de autopalyatempotol elegge "engedik be" a szelzajt. nem tudom, ez igaz-e. remelem azert nem.

    ha tudnek venni egy ilyen kek szepseget, csak a 28i mocijaval, es ilyen borrel (bar elsore a piros sem tunik rossznak, de inkabb maradnek a barnanal), nem is kene tobb! ♥
    na, majd egyszer ;]

    Kamelot: azon vagyok, nyugi, de szerintem maradok a 428i M-Sport-nal, finom sotetkek kulso/barna bor komboval,az M4 azert az mas liga, azt tudni kell kezelni. oda meg ernem kell :)) meg persze etetni/fenntartani sem artana.
    mondjuk nem is csodalom, h az M-ek aranylag jobban tartjak az arukat.

    na jol van, nem OFF-olok tovabb, csak olvasgatok neha, meg sajna nem vagyok tulaj, de rajta vagyok az ugyon hehe.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák