Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz 1face #244 üzenetére

    megyünk :C
    Kéne konvoj pestről, de ez még korai :))
    Remélem new M3 ott lesz, monduk a vezetésre ugysem lesz hely tudom...vajon mér? :B ..mondjuka 335ci-t is kipróbálnám, netán egy dízelt a 163lovas 3ast.
    '' felvonulása Sopronban rendőri felvezetéssel''---sok lesz az merésszz........ :B

    Az egyes coupé tetszik, már írtam, ami cserére kiegészítésre szorul>>szempilla, ültetés, hátulra jóval magasabb szárny féklámpás, de fekete vagy karbon hogy kiemelje.....és a hátsó lámpa hát igen :( ...aza gyengéje az új 3as limonak is. Remélem mihamarabb kidobnak ezek az ujakra is, tuning lexus gubós lámpát....megnézném azzal hogy mutat. Amugy rájöttek minek M1???...és az e46 M3 mocijával felvértezni, mikor a biturbós 3.0 is repíti mint az istennyíla.....135i :R ....durván odaver pár hazai jóval nagyobb volumenű bimmert is. Én úgy toma coupé csak m-ackettel vásárolható meg.

    Amugy új automotorba avgy nem to melyikbe>>>>
    Az év motorja legtöbb kategóriában bmw 3.0 biturbó...vagyis a 35i moci :R ...durva lehet, amugy több helyne twinturbót írnak rá....most már el kéne dönteni melyik. :))

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák