Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    Sziasztok!
    Pár napja vettem egy [B][/B]LG GGW-H20L[B][/B] írót, a csomagban 1 LG 25GB 2x BD-RE lemezzel. Néhány próbaírást tettem, de a filmek [I][/I]55 perctől[I][/I] akadozottá válnak illetve nem játszhatók le tovább / se pc-n, amivel írtam, se Playstation 3-on /. Addig semmi probléma. 2x tempóval meg akkor hajlandó írni, amikor az íróprogramban a "gyors írást" hibaellenőrzés nélkül módot kapcsolom be, egyébként 0.1-0.3X-os a tempó illetve gyakran 0x...Próbáltam ImgBurn, Nero 9, Cyberlink Power2Go, TMPGenc programokkal. Az író alaplapi SATA csatiba téve, mellette ott ül egy winyó is. Esetleg itt lehet a hiba? De miért csak kb 55 perctől kezdődően?
    [B][/B]Keresgéltem a topikokban Blu ray írásról, de nem igazán találtam ilyen oldalt, ha mégis van értelmes hozzászólásokkal, akkor megköszönném a linket.[B][/B]
    Érdekelne még HDD-re rippelt Blu ray lemezek tömörítése, újrakódolása, felbontás változtatása, stb.

    Kösz a segítséget!

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák