Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz noss #3 üzenetére

    vegyél epl-t és támogasd az elnyomókat!

    Igen. És Acer -t, Huawei -t, Lenovo -t, Nintendo -t, Sony -t és természetesen Xiaomit. Mert bár számodra valószínűleg hihetetlen, de a Foxconn nem csak az Apple -nek gyárt. Csak annak nincs hírértéke ha nincs benne az Apple. És ne gondold, hogy Kínában csak a Foxconn -nál vannak bajok. Más gyárat is elszigetelnek, sőt egész városokat is. De mivel ahhoz sincs az Apple -nek köze így annak sincs hírértéke. Amúgy meg semmit ne vegyél ami nem Magyar termék, mert nagy valószínűséggel indiai vagy kínai embereket zsákmányolnak ki a gyártása során. És hamarosan Afrika is erre a sorsra jut. Továbbá remélem hogy a foci VB -t sem nézed, mivel a szükséges komplexumok felépítéséhez is "kellett" néhány ezer ember vére...

  • joey04

    titán

    válasz noss #15 üzenetére

    csúnya rossz epl userek

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Nuszi09

    csendes újonc

    válasz noss #15 üzenetére

    Elképzeltem, hogy minden "epl" begépelése után tapsolsz, magadon h milyen ügyes, okos vagy.

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz noss #15 üzenetére

    OnePlus mobillal rendelkezel, de így rühelled Kínát.
    Egy olyan brand készülékét használod, ami totál Kínai.
    Egy olyan cégét, amibe beleszól a kínai kormány.

    (Ha nem tudnád: kötelező minden nagy cégnél Kínai Kommunista Pártsejtet alapítani, ami a cégtől független, a kormányhoz tartozik. Ez a sejt belelàt mindenbe is, havonta üléseznek a kormánnyal.)

    TÁMOGASSUK KÍNÁT, RÜHELJÜK KÍNÁT! :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • Troy89

    csendes tag

    válasz noss #15 üzenetére

    A mai világba szerintem legalább annyira szánalmasak az apple haterek mint aki szerint ha iphone-ja van az menő. A legjobban a hittéritő apple hater jehovákat szeretem akik csak fikázni tudják más dolgait mert szerintük minden ami nekik van az jó, ami a másnak az meg szr. Az hülye aki drágán vesz applet meg ilyenre szórja el a pénzét, de az nem aki havi több tízezret eliszik meg eldohányzik egy hónapban , ugye? Szerintem mindenki hadd döntse el ,hogy amiért megdolgozik pénzt azon mit veszek magának , illetve milyen szarokra költi el.

    LIve for Nothing,Or Die for Something?

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz noss #15 üzenetére

    tudtam, hogy jön vki a "minden kínai" kioktatással.

    Ez nem kioktatás, hanem a valóság. Csak te hitegeted magad azzal hogy nem vagy "bűnrészes". Ugyan úgy kizsákmányolod embertársaidat és a Földet mint egy epl vásárló.

    fenntartják a brutális keresletet, pl. az extra rövid termékhasználattal.

    Az epl termékek minden kategóriában a leghosszabb életciklusú elektronikai eszközök. Használt piac megvan? Attól hogy valaki lecseréli évente, az még messze nem a kukában landol. Ellenben a sok kínai vacakkal ami már akkor használhatatlan amikor kicsomagolod.

    extra hype és az extra profit

    Nem akarom ide keverni a politikát, de ilyen hogy extra profit NINCS. Ahogy extra hype sincs. Te pl extra luxusban élsz, mert Indiában emberek napi keresete mondjuk 500 HUF -nak megfelelő rúpia (csak mondtam valamit, de valószínűleg nem járok messze a valóságtól). Semmivel nem reklámoz többet az epl mint mondjuk a Huawey vagy Samsung. Az ár átlagos a csúcs készülékek mezőnyében, viszont a kapcsolódó szolgáltatások és terméktámogatás átlagon felüli.

    bármit is gyárt a foxconn, azóta utálom, amióta kiderült, hogy >12 órában dolgoztatja a népet

    Arany / ezüst ékszered van? De elektronikai eszközt nyilván vásároltál már. Elárulom, biztosan nem szeretnél ritka földfémet és aranyat bányászni Afrikában. Meg drágakövet sem. Szóval kéretik így állni nagyjából mindenhez amit birtokolsz.

    a focit pedig gyerekkorom óta rühellem

    Remélem minden futball fórumon naponta egyszer kiosztod a jelenlévőket, mert legalább akkora genyák mint az epl vásárlók.

    Attól hogy nem tudsz róla mert nincs a hírekben, még ugyan úgy hozzá járulsz a mindennapi életeddel a kizsákmányoláshoz mint bárki más a Földön, de jól elhiteted magaddal hogy mekkora szent vagy mert rühelled az epl -t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák