Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThySoul

    senior tag

    Na lassan én is végzek vele. Ha jól számolom 5 boss maradt. (Ezek mind opcionálisak, de letudom őket.)
    A játék engem az elején nen fogott meg, de semennyire. Az ellenfelek falon át ütöttek, buták voltak, a játékmenet szerintem idejétmúlt(checkpoint==>shortcut==>boss aztán újra mindig és mindig) a shortcutot alig találtam, az atya lazán megölt mindig mert beszorultam. Aztán eljutottam Vicer ameliaig....és atyám, na az igen. Vagy 3 napig szopatott, de meglett. Ez volt az a pillanat, amikor eldöntöttem, hogy én ezt végigviszem. Most odáig jutottam, hogy minden bosst ki fogok nyírni(megjött a kedv :D)
    Amúgy ez az első From Software játékom, és ha nem is 10/10, de egy erős 8 van minden más miatt.
    Egyébként csak szerintem fogyott el a játék végére maga a játék? Micolash és Wet Nurse elég gyenge boss volt úgy minden értelemben(bár előbbi halálra szopatott mìg rájóttem hogy nonstop az arcában kell lennem...az utóbbi meglett elsőre)
    Ui: Ebriates ellen valaki mondana egy taktikát? Valami bitang sok hp-ja van.

Új hozzászólás Aktív témák